Slide 1

Od projektu do wykonania, gwarancja jakości

Slide 2

Unikalne projekty dostosowane do twoich potrzeb

Slide 3

Największą uwagę skupiamy na wykonaniu, dbamy o jakość

previous arrow
next arrow

Meble dostosowane do Twoich potrzeb

C&P Furniture

to marka powstała z myślą o nietypowych, autorskich meblach projektowych wytwarzanych w niewielkich, limitowanych seriach.

Doświadczenie w tak specyficznej produkcji zdobywaliśmy w projektach wykonawczych wnętrz dla sektora horeca, biurowego oraz publicznego na przestrzeni ubiegłych lat.

Kreatywna współpraca z projektantami wnętrz i biurami architektonicznymi oraz potrzeby rynku stały się dla nas koniem napędowym do stworzenia nowej gałęzi działalności naszej firmy, a zarazem nowej marki.

Od dziś możemy zaoferować Państwu pełne wsparcie w kreowaniu Waszych wnętrz już od etapu projektu  konsultacje techniczno-wykonawcze, aż po jego wdrożenie i produkcję. Nasz rozbudowany park ślusarki, stolarski, tapicerski oraz lata doświadczenia w branży meblowej dają duże możliwości.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo już od etapu projektowania mebla, wnętrza, etc. .

Projektantom, wzornikom, biurom architektonicznym proponujemy współpracę w zakresie wdrażania ich projektów w życie, możliwość wystawienia ich w showroomach na terenie Polski, Europy i Skandynawii, a później opłaty licencyjnej od sprzedanych produktów.

Efekty naszych ostatnich prac

Image Slide 2
Image Slide 1
Image Slide 3
Modern Library
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Przewiń do góry